Найбільша креветка в Україні доступна в Києві. Швидше замовляйте. До Вас Креветка приїде живою.

У період відпусток дуже хочеться скоштувати екзотики і ми ТОВ Українська креветка даємо таку можливість.
Ми доставимо до Вас живою справжню гігантську креветку Макробрахіум Рохенберга.

Замовити можна за телефоном 0983299090 та 0987778077

СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТ
Mgid
Mgid

-25 кг за 28 днів: їж це зранку і жир зникне сам!
NormaSlim

Зробила так тричі й варикоз зник, а вени відновилися
Varicose Extra

Люди ошаліли, коли вона почала танцювати (відео)
Prozoro

Чоловіки в Японії не хворіють на простатит: очманієте чому
Tongkat Ali Forte

М’ясо креветок містить значуще число легко усвоєного білка, поліненасищені жирні кислоти, кальцій, калій та цинка. А за змістом йода ці рачки займаються одночасно з перших місцевостей серед усіх морепродуктів.

Як готувати
Креветок їдять гарячими і холодними. Способов підготовки цих ракообразних багато. Іх відварюють, готують на пару, припускають, жарять на грилі, запекують у духовці та роблять із них супи.

При термічній обробці дуже просто замінити, коли рачок готовий – як тільки колір змінюється з сероватого на рожевий, креветку можна.

Чистять креветок так: починає відкручувати їй голову, потом, утримуючу за хвост, відривають ножки і знімають панцир. І в конце концов потрібно надрезати спинку вдоль і аккуратно, за допомогою паперового полотенця, видалити кішечник – чорну полоску, що виявляє вдоль центральної спини. Більші креветки можна аккуратно вивести з панчірки, не повредивши його, замаринувати м’ясо в оливковому маслі з приправами та білим вином на 10 хвилинах, після чого жарити на грилі, вкласти навпаки в панцир.

У креветок також їдять і ікру. У Японії креветочна ікра вважається лакомством і називається «ебіко». У Юго-Восточній Азії з креветок також діють різноманітні соуси та пасту, які часто додають у супу для придавання особистих смакових ноток. Пасту роблять із зовсім маленьких рачків, яких засаливают і ферментують. В Азії також кілька видів креветок є сирими.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *