Найбільша креветка в Україні доступна в Києві. Швидше замовляйте. До Вас Креветка приїде живою.

У період відпусток дуже хочеться скоштувати екзотики і ми ТОВ Українська креветка даємо таку можливість.
Ми доставимо до Вас живою справжню гігантську креветку Макробрахіум Рохенберга.

Замовити можна за телефоном 0983299090 та 0987778077

М’ясо креветок містить значуще число легко усвоєного білка, поліненасищені жирні кислоти, кальцій, калій та цинка. А за змістом йода ці рачки займаються одночасно з перших місцевостей серед усіх морепродуктів.

Як готувати
Креветок їдять гарячими і холодними. Способов підготовки цих ракообразних багато. Іх відварюють, готують на пару, припускають, жарять на грилі, запекують у духовці та роблять із них супи.

При термічній обробці дуже просто замінити, коли рачок готовий – як тільки колір змінюється з сероватого на рожевий, креветку можна.

Чистять креветок так: починає відкручувати їй голову, потом, утримуючу за хвост, відривають ножки і знімають панцир. І в конце концов потрібно надрезати спинку вдоль і аккуратно, за допомогою паперового полотенця, видалити кішечник – чорну полоску, що виявляє вдоль центральної спини. Більші креветки можна аккуратно вивести з панчірки, не повредивши його, замаринувати м’ясо в оливковому маслі з приправами та білим вином на 10 хвилинах, після чого жарити на грилі, вкласти навпаки в панцир.

У креветок також їдять і ікру. У Японії креветочна ікра вважається лакомством і називається «ебіко». У Юго-Восточній Азії з креветок також діють різноманітні соуси та пасту, які часто додають у супу для придавання особистих смакових ноток. Пасту роблять із зовсім маленьких рачків, яких засаливают і ферментують. В Азії також кілька видів креветок є сирими.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *