Олексій Слепньов: «Україна стане найбільшим постачальником креветки Розенберга в світі.»

Це офіційна статистика, червень 2020 рік США постачання креветки, 40% якої вже вирощують в теплицях, України -0%, хоча впевнено може війти в трійку лідерів у світі виробників та постачальників.
США державна програма вирощування, підтримки, дотацій, та розвитку і яка працює вже 10 років і фінансуються державою.

Що маємо ми ?

Проблематику з вивозом, мінімальну підтримку на державному рівні, та повністю самостійне фінансування.Що може дати галузь вирощування крупної прісноводної креветки Макробрахіум Розенберга? Робочі місця, податки, експорт, розвиток екологічного вирощування, ТОВ Українська Креветка, це довела за короткий час, робочими місцями, податками, розвитком, експортом, та запрошеннями на Європейські, форуми та виставки, рибного господарства та збереження навколишнього середовища.

Ми вже отримали досвід промислового вирощування, будівництва промислових об’єктів, та більш ніж 430 заводчиків по Україні та за її межами.та навчились доставляти креветку живою ☝️в будь-який куток світу.При підтримці держави, за декілька років …. живу Українську креветку можливо буде придбати в будь-якій точці Європи …без підтримки держави — на декілька місяців пізніше 😉всім 36,6.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *