Креветковий бізнес в Україні набирає обертів. Чому? Висока рентабельність.

За даними статистики, Сполучених Штатах в середньому на кожного американця припадає близько 2,6 кг креветок в рік. Приблизно 65% споживаних креветок виловлюються в океанах і морях, а 35% вирощують в ставках. В Україні ситуація дещо інша, але нас переконав власник креветкової ферми в Узині Олексій Слепньов, що все зміниться буквально за рік два. Він створив ферму яка ЕКОЛОГІЧНО чиста і не використовує хімії. Як роблять інші для збільшення і стабілізації врожайності ставків, фермери змушені використовувати велику кількість антибіотиків і хімічних речовин, які є небезпечними для людини. З іншого боку, неконтрольовані спалахи вірусних інфекцій можуть в короткий час знищити виробництво креветок в цілих районах земної кулі – зараз це спостерігається в Австралії. Стурбованість екологічними проблемами і підтриманням ефективності вирощування креветки привели до пошуку нових технологій вирощування креветок. Найпоширенішою на сьогоднішній день технологією є технологія біофільтрів. Їй на п’яти наступає класична система УЗВ (установки замкнутого водообміну). Розглянемо обидві технології.

Системи Біофільтрації представляють собою скупчення (флоккулированном згусток, осад) водоростей, бактерій, найпростіших, і інших видів частинок органічного походження, таких як фекалії, карапаксом і залишки корму. У системах Біофлок використовують, вимірювально-інтуїтивний підхід, який дозволяє твердих частинок і об’єднаним мікробним співтовариствам накопичуватися в воді. Якість води в цій системі можна контролювати тільки при наявності перемішування і аерація, які необхідні для підтримки активних флоков у вигляді суспензії. Тому управління системою не така вже й проста, і вимагає певних технічних знань для того, щоб система повністю функціонувала і була найбільш продуктивною. Біофільтр забезпечує дві найважливіші функції – видалення аміаку при обробці відходів від кормів і забезпечення додаткового харчування від споживання флоккулированном осаду. При цьому виникнення захворювання креветок (EMS) зростає через постійне накопичення осаду і збільшення бактеріального спільноти в ньому.

Технологія УЗВ – високотехнологічна система вирощування гідробіонтів в басейнах, заснована на круговому русі води між різними її елементами, кожен з яких забезпечує і підтримує параметри життєзабезпечення в заданих межах. УЗВ складається з рибоводних басейнів, механічного та біологічного фільтрів, системи теплообміну, знезаражувальною системи, системи годування, системи аварійного електропостачання.

Варто замістити, що основною перевагою УЗВ є підвищений ступінь біологічної безпеки, яка безпосередньо пов’язана, як з стійкістю параметрів якості води так стабільністю роботи всієї системи УЗВ. До недоліків системи слід віднести велику первісної вартості установки, а також необхідність більш високого рівня технічних знань і досвіду в управлінні системою. Мій висновок однозначний – технологія УЗВ – має більший потенціал, ніж система Біофільтрації, і, незважаючи на зазначені недоліки.

На сьогодні ТОВ Українська креветка це єдина офіційна фірма в Україні по вирощуванню креветки.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *